НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

2022-2023 навчальний рік

«До мети треба йти, а досягнувши її, ставити собі нові цілі»,  - так вважає учень 8-Б класу гімназії імені Пантелеймона Куліша м. Борзни Горбач Станіслав, який став переможцем відкритого турніру «Кубка Федерації гирьового спорту України серед юніорів, присвячений пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького». Гирьовий спорт – це випробування на силу та витривалість.  Але це не лякає гімназиста. Адже головна риса  Станіслава впертість і наполегливість. Тому він не зупиняється на досягнутому. Сміливо йде вперед.   І це дає свої результати. Він – призер благодійного відкритого турніру, який проходив у Борисполі. А ще хлопець захоплюється легкою атлетикою, успішно освоює ази математики. Бажаємо Станіславу  продовжувати йти в тому ж напрямку й змітати всі перепони на своєму шляху! Нехай ці перемоги стануть лише початком твого успіху!

2021-2022 навчальний рік

Благодійний фонд "Таблеточки" та Національний банк України  нагороджує грамотою  учнівський колектив гімназії за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям" та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком.

2020-2021 навчальний рік

Під час літніх канікул учні  працювали в літньому мовному онлайн таборі Go Cаmp. Протягом двох тижнів   вони дізналися про різні креативні техніки, які можна використовувати для створення відеороликів чи презентацій, дізналися про те, як бути успішним, правильно обрати професію. Крім того, учні спілкувалися онлайн із волонтером Майклом з Єгипту.

Коломієць Андрій - лауреат стипендії Президента України

Нові виклики сучасності диктують нам нові реалії, проте вкотре переконуємося, що для гімназистів  немає нічого неможливого. Бо робота в Малій академії наук стала певною нормою життя та навчання. Четверо  здобувачів освіти  в 2020-2021 н.р. стали учасниками обласного етапу конкурсу, двоє з яких, Коломієць Андрій (диплом І ст.) та Данько Яна (диплом ІІІ ст.), отримали перемогу.  а також учениця 5-А класу  Ткачук Карина й учень 7-Б класу Стець Артур.

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН Коломієць Андрій

Учасники ІУ етапу Марафону з української мови імені П. Яцика, що проходив у 2021 році: Олексюк Олена, Акчу Софія, Коломійченко Діана, які  продемонстрували високий рівень знань.

Переможці Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник":

Кривець Вікторія, Олексюк Олена, Косенко Анастасія, Чечель Дитрій, Соломко Василіса, Акчу Софія, Сутченка Артем, Кордюк Нікіта, Шворень Катерина, Шворень Дар՚я.

Переможці обласної заочної школи для обдарованих здобувачів освіти "Юний математик":

Горбач Станіслав - диплом ІІ ст.

Григорович Артем - диплом ІІ ст.

Стороженко Софія - диплом ІІІ ст.

Яковенко Даніїл - диплом ІІІ ст.

Шаповал Валерія - диплом ІІІ ст.

Коломійченко Діана - диплом ІІІ ст.

Гімназисти  - переможці Міжнародного дистанційного конкурсу з української мови і літератури "Олімпіс"

Шворень Катерина - лауреат Всеукраїнського багатожанрового дитячого мистецького конкурсу "Зоряна весна" та лауреат ІІ премії І Міжнародного фестивалю-конкурсу "New Generation Music FESTIVAL"

Творчі групи гімназистів  гуртків "Джерело","Краяни", "Духовна спадщина мого народу" -  лауреати ІІ обласного туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді  "Моя Батьківщина -Україна"

2019-2020 навчальний рік
20190111_122018 (1).jpg

Переможці обласної заочної школи для обдарованих здобувачів освіти "Юний математик"

Григорович Артем - диплом І ст.

Коломійченко Діана - диплом ІІІ ст.

Шаповал Валерія - диплом ІІ ст.

Яковенко Даніїл - диплом ІІ ст.

Переможці Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Смішний колосок"

Гладков Микола -золотий колосок "Природу і науку я люблю"

Акчу Софія - золотий колосок "Природу і науку я люблю"

Тесленко Данило - - срібний колосок "Фізику люблю я читати"

"Біологію я люблю спостерігати"

Лукященко Гліб - срібний колосок "Хімію я люблю досліджувати"

"Біологію я люблю спостерігати"

Смаровоз Владислав - срібний колосок "Хімію я люблю досліджувати"

20190111_122048.jpg
DSC01752.JPG

Переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

Данько Яна - учениця 4-А класу , українська мова та література  диплом ІІ ст.

Коломієць Андрій - учень 6-Б класу , фізика, диплом ІІ ст.

Стець Артур - учень 6-Б класу, фізика, диплом ІІІ ст.

Ярмак Кирило - учень 5класу, правознавство, диплом ІІІ ст.

Григорович Аліна - учениця 7-А класу, правознавство, дипломІІІст.

Сорока Іван - учень 5 класу , математика, диплом ІІ ст

Коломієць Андрій - учень 6-Б класу, математика, диплом ІІІ ст.

Добрусь Анна - 6-А клас, біологія, диплом ІІІ ст.Стрішна Оксана - учениця 7-Б класу, астрономія, диплом ІІІ ст.

Коломієць Андрій - учень 6-Б класу, асторонмія, диплом ІІ ст.

Щербінін Максим - 7-Б клас, історія, диплом ІІІ ст.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН

Коломієць Андрій - фізика, диплом І ст.

Петренко Анастасія - психологія, диплом ІІІ ст.

Данько Яна - англійська мова

Вакуленко Олена - географія

DSC01745.JPG

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад